Přejít k hlavnímu obsahu
JTK -

tHUNder Duo: bubenický workshop zdarma v Praze a v Brně

Workshop určený pro všechny bubeníky a perkusisty proběhne v Brně a Praze už za dva týdny. Lektory bude světově úspěšná bubenická dvojice tHUNder Duo z Maďarska. Další ze série akcí Kytary.cz, kterou byste si neměli nechat ujít.

Gabor Dornyei a Kornel Horvath vám ukážou, jak pomocí bicích a perkusí dosáhnout zajímavých funky groovů, divokých sól, lichých taktů a spoustu dalšího. Jejich herní techniky vás vtáhnou do prostoru, kde bubny a perkuse diktují pravidla všeho.

tHUNder Duo vyprodávají svá vystoupení po celé Evropě a všude získávají kladné ohlasy od respektovaných hudebních autorit. Jejich vystoupení prostě bude opravdovým zážitkem. Setkáte se na něm s různými vlivy a hudebními směry od tradičních až po ty současné. Tedy, alou za inspirací a obohacením svého herního arzenálu.

Na workshopy do prodejen Kytary.cz navíc můžete 7. října do Prahy a 8. října do Brna vyrazit zdarma, stačí se jen registrovat na workshop@kytary.cz. Nezapomeňte uvést, zda přijdete do Prahy, nebo do Brna...

Tagy workhop

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

JTK
JTK
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram:…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY