Přejít k hlavnímu obsahu
JTK -

Risto Sokolovski a James Cole o kreativních postupech

Opravdové profíky poznáte mimo jiné podle toho, že vás klidně nechají nahlédnout přímo do své kuchyně. V případě dvojice Risto Sokolovski a Jamese Cole to bude dokonce pod pokličku jejich právě chystaného alba. Jejich workshop proběhne 8. září od 19 hodin v modřanské prodejně Kytary.cz.

Vstup je zdarma, z důvodu omezené kapacity je nutná pouze registrace na adrese workshop@kytary.cz. Akce je určená zejména pro všechny, kdo produkují elektronickou hudbu a hip-hop a chtějí se dozvědět tipy a triky od respektovaných osobností české scény.

Risto vám ukáže kompletní Cubase session jednoho tracku z připravované desky s Jamesem Colem. Rozebere veškeré postupy a použité nástroje a vy zjistíte, jaké kroky byly použity a proč. James Cole bude mluvit o kreativních postupech, které při tvorbě používá. Dozvíte se, co ho vede, inspiruje a jak nad svou tvorbou přemýšlí.

Risto Sokolovski se na elektronické a hip-hopové scéně pohybuje už od roku 1986. Na tuzemské scéně je respektovaným producentem a beatmakerem. Spoluvlastní nahrávací studio Barrandov Sound a společně s Jamesem Colem a producentem/hudebníkem Yardou Helešicem založil Brown Noise Productions.

James Cole se proslavil společným projektem s Hugo Toxxxem pod názvem SuperCrooo. Hip-hopovou komunitu zasáhla také deska Orikoule, kterou nahrál s rapperem Orionem. Úspěšné jsou i jeho sólové desky Kapitán láska, Halucinace ze třetího patra a Moby Dick. Aktuálně pracuje na novém albu.

Využijte toho, že na české stejně existují lidé, kteří si své zkušenosti nenechávají jen pro sebe. Hudba je o sdílení, diskuzi a vzájemné inspiraci. I takové je poselství této akce. Více info o workshopu najdete zde.


Tagy workhop

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

JTK
JTK
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram:…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY