Přejít k hlavnímu obsahu
Jaz Coleman | Foto: Honza Průša
Jaz Coleman | Foto: Honza Průša
redakce -

Závěr Synapse Knowledge s Jazem Colemanem a Bárou Ungerovou

Synapse Knowledge, tradiční setkání hudebních tvůrců ve smíchovské MeetFactory, jde do finále. Letošní edici 11. prosince uzavře panelová diskuze s Bárou Ungerovou (výtvarnicí & polovičkou kapely DVA) a Jazem Colemanem (frontmanem kapely Killing Joke), kteří budou hovořit o svém přístupu k utváření umělecké identity. Následovat bude workshop s promotérem a manažerem Koenem Ter Heedge na téma mezinárodní spolupráce a DIY touring.

Bára Ungerová i Jaz Coleman promluví o tom, co kromě hudby kapela dělá a proč na tom záleží, i o tom, jaký vliv má na vnímání hudebníka v zahraničí obecné povědomí o zemi, z níž pochází, jakou kulturní zátěž si veze s sebou, nebo co mu naopak může pomoci otevírat dveře. Diskuzi bude moderovat Pavel Turek z kulturní rubriky týdeníku Respekt a vstup na oba bloky je zdarma bez nutnosti registrace. Program v sobotu 11. prosince začíná v 16:00, předpokládaná délka trvání je 2,5 hodiny.

MeetFactory si v rámci Synapse Knowledge klade za cíl dlouhodobou podporu domácího i evropského hudebního podhoubí a nezávislé scény skrze série přednášek, workshopů, poslechových sessions a masterclassů. Po květnové online přednášce s britskou hudebnicí s českými kořeny Emikou, která letos slaví desáté výročí od vydání svého eponymního debutu, následoval workshop ve studiu Golden Hive. V září pak již tradičně proběhl hlavní bod programu, dvoudenní vzdělávací konference s českými i zahraničními hosty, Rasmusem Stolbergem z tria Efterklang, Katarzií, Marií Bláhovcovou, Tomášem Havlenem, Lucií Štěpánkovou (Avsluta) a dalšími.

Tagy Synapse Knowledge

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY