Přejít k hlavnímu obsahu
Pochlub se svým sólem a získej Fender Stratocaster.
Pochlub se svým sólem a získej Fender Stratocaster.
redakce -

Zasóluj a vyhraj kytaru Fender!

Kytarista*ka musí umět držet kapelu pěkně pohromadě. Pokud ale zároveň umí ve správné chvíli i pořádně zasólovat, publikum se může zbláznit. Vidíš se v tom? Natoč nejpozději do 14. května třicetivteřinové video s vlastním sólem na svůj oblíbený song a vyhraj Stratocaster od Fenderu!

Soutěž pořádáme u příležitosti 10. narozenin Frontmana, které oslavíme 6. června 2023 v pražském Jazz Docku. Naším partnerem je právě Fender. Jeden nebo jedna z vás může získat Fender Player Stratocaster PF 3TS v hodnotě téměř 18 tisíc korun.

Jak můžeš vyhrát kytaru Fender?

Natoč krátké, třicetivteřinové video svého sóla a nahraj ho v době od 25. dubna do 14. května na Facebook jako veřejný příspěvek s označením našeho magazínu Frontman a hashtagem #zasolujavyhrajfender. Pětičlenná porota složená z kytaristů Adama Krofiana a Davida Pomahače, kytaristky Nikoly Kandoussi, šefredaktora Frontmana Zdeňka Neusara a jeho zástupkyně Anny Marie Hradecké vybere 10 z vás, kteří postoupí do druhého kola.

Ve druhém kole nahrajeme vybraných 10 nejlepších videí se sóly na Facebook Frontmana. Vyhraje video, které ke 2. červnu 2023 do 10:00 hodin získá největší počet lajků.

Výherce dále získá zdarma 2 vstupenky na 10. narozeniny Frontmana. Slavnostní předávání kytary od poroty za vítězné sólo totiž proběhne právě 6. června v Jazz Docku. Společně s námi si tam můžete užít vystoupení The Atavists, Anny Vaverkové nebo set Kumštu – Dua Modřanka, s nímž své hity zazpívá řada renomovaných frontmanů a frontmanek. Obecná pravidla soutěže jsou k dispozici zde.

Tagy Frontman live Fender Fender Stratocaster kumšt The Atavists Na kafe s Davidem Pomahačem Anna Vaverková 10 let magazínu Frontman

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY