Přejít k hlavnímu obsahu
Zdeněk Neusar -

Magazín Frontman oslaví v Jazz Docku 10 let na scéně

Náš magazín Frontman pro všechny aktivní muzikanty letos oslaví už své 10. narozeniny, přijďte si to užít společně s námi! V úterý 6. června v pražském Jazz Docku při této příležitosti povstane z popela kultovní Duo Modřanka Matěje Belka a Petra Štastného (#kumšt). Největší hity hostujících frontmanů a frontmanek, jejichž seznam postupně zveřejníme, budou opět vystavené nemilosrdným aranžím smrtících samohrajek.

A co dalšího vás na večírku čeká? Novou desku Pozdravy z polepšovny přiveze talentovaná Anna Vaverková, která patří k největším příslibům (nejen) české elektropopové scény a s aktuální nahrávkou Roztomilá holka získala nominace v cenách Anděl, Vinyla i Apollo. Hodinovou kytarovou smršť rozpoutá další domácí hvězda na vzestupu, Adam Krofian a The Atavists. Ti jsou za nové album Prettier Than You nominováni na cenu Anděl v kategorii rock. Celý večer otevře živá podoba podcastu Na kafe s Davidem Pomahačem.

Jazz Dock není nafukovací, proto moc dlouho neváhejte. Předprodej na webu Jazz Docku byl už spuštěn.

Powered by Fender

Oslavu pořádáme ve spolupráci s Fenderem. Vyhrát bude možné pěknou kytaru, komba i příslušenství této zásadní muzikantské značky.

Už teď si jako ochutnávku můžete dát video, jak to na večírku v Jazz Docku vypadalo minule, nebo přečíst report. Jako hosté Dua Modřanka se tehdy představili Ewa Farna, Petr Čtvrtníček, Klára Vytisková, Xavier Baumaxa, Žofie Dařbujánová, Radek Škarohlíd, Honza Křížek nebo Bruno Ferrari. Moc se těšíme!

Sledujte naše sociální sítě, brzy se dozvíte víc.

Tagy Frontman live Duo Modřanka The Atavists Anna Vaverková Na kafe s Davidem Pomahačem 10 let magazínu Frontman

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Zdeněk Neusar
Muziku miluju. Aktivně se kolem ní pohybuju už od druhé poloviny devadesátých let, kdy jsem začal organizovat první koncerty a vydávat fanzin. Frontman a jeho vedení pro mě byla a je výzva. Cesta dál. Znát mě můžete i z Radia 1 nebo festiva…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY