Přejít k hlavnímu obsahu
Mapex Black Panther
Mapex Black Panther
redakce -

Začínáte na bicí? Zkuste to s Honzou Podzimkem!

Začínáš na bicí a potřebuješ trochu zorientovat? Vyzkoušej Honzu Podzimka, jeho školu na bicí pro začátečníky a stáhni si i potřebné noty. "Hudbu miluju, je pro mě celý život. Namátkou Rolling Stones, Beatles, Faith No More, Korn, Sepultura, Biohazard, Miles Davis, Herbie Hancock, Eric Truffaz, Maceo Parker, Living Colour... zkrátka všechno, co je dobrý," říká Honza, který jako bubeník už leckterým vzorům z bandů svých oblíbenců dýchá na záda.

Honza Podzimek je žákem profesora Miloše Veselého na pražské konzervatoři, hraje v The Rockers, King Size nebo Soustrast, má za sebou angažmá v mnoha kapelách a koncertování po celém světě. Na place se ukázal i s Vilémem Čokem & Bypassem a jako host i s Ivou Frühlingovou nebo loni s Petrem Jandou na turné Rock Guitar Session. Letos založil soukromou bubenickou školu Tukataka.

Jeho bubenickými vzory jsou Mike Bordin (Faith No More), Chad Smith (RHCP), Will Calhoun (Living Colour), David Silveria (KoRn), Dennis Chambers, JoJo Mayer, Gavin Harrison, Josh Freese či Chris Coleman. "Obdivuju bubenické virtuózy, jako je Dave Weckl, ale nejraději mám takové ty kapelové dělníky, jakými jsou třeba Chad Smith nebo Mike Bordin," doplňuje Honza. Které máš rád Ty?

Bubenická škola 1 - noty ke stažení ZDE.

Bubenická škola 2 - noty ke stažení ZDE.

Bubenická škola 3 - noty ke stažení ZDE.

Tagy bicí drums Jan Podzimek workshop

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY