Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

We’ll Be Back: Megadeth se vrací ve skvělé formě

Dlouhých šest let čekali příznivci kalifornského thrashmetalového kvarteta Megadeth na jeho v pořadí šestnáctý studiový počin, který po několika odkladech vyjde 2. září pod názvem The Sick, The Dying... And The Dead! u vydavatelství UMe. Důvodů, proč album vychází s poměrně značným zpožděním je několik – frontman Dave Mustaine musel v letech 2019 / 2020 podstoupit léčbu rakoviny hrdla, následně se kapela rozloučila s dlouholetým baskytaristou Davidem Ellefsonem, na jehož místo nastoupil zkušený James LoMenzo, a začátkem letošního roku překazily premiéru problémy s distribucí.

Nicméně Megadeth jsou konečně zpět, a to v nadstandardní kondici, což nepřímo potvrzuje první klipový singl nazvaný We’ll Be Back. Album The Sick, The Dying... And The Dead! má obsahovat celkem 14 tracků, z nichž dva jsou cover verzemi skladeb Police Truck od Dead Kennedys a This Planet's On Fire od Sammyho Hagara, kterou bývalý zpěvák Van Halen podpořil i svou účastí ve studiu. Druhé přiložené video, jehož autorem je kytarista Kiko Loureiro, zachycuje kapelovou zkoušku před jejím květnovým koncertem v Las Vegas.

Tagy Megadeth Megadeth – The Sick, The Dying... And The Dead!

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY