Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Wake Up Dead: nová verze songu v podání Megadeth a Lamb Of God

Metalová parta Lamb Of God se stala součástí letošní americké šňůry Metal Tour Of The Year, kde společně s kapelami Trivium a In Flames podporovala hlavní hvězdu Megadeth. V rámci této kooperace natočili Lamb Of God novou verzi megadethovského hitu Wake Up Dead, který kalifornská thrashová ikona umístila v roce 1986 na slavné album Peace Sells... But Who's Buying. Společně se zpěvákem LOG Randym Blythem propůjčili nové cover verzi své vokály všichni členové Megadeth a kytarové party si rozdělili Mark Morton, Dave Mustaine a Kiko Loureiro.

„Wake Up Dead byla pro mě jako pro začínajícího mladého kytaristu nesmírně důležitá skladba,“ říká Mark Morton. „Byla to jedna z prvních písní, která odstartovala mou celoživotní lásku k thrash metalu a pomohla mi upevnit můj názor, že sóla jsou sice zábavná, ale moje věrnost patří riffu. Takže si jistě dokážete představit, jak vzrušující bylo pro Lamb Of God předělávat tuto legendární pecku s Davem a ostatními kluky z Megadeth.“

Tagy Megadeth Lamb Of God

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY