Přejít k hlavnímu obsahu
redakce - Pá, 11.02.2022 - 15:00

Využijte výzvu Connect: Create a tvořte hudbu se zahraničím

Když nemůžete společně hrát koncerty, tvořte společně hudbu! Taková je myšlenka výzvy Connect: Create. Jejím cílem je podpořit vznik hudby společně se zahraničním umělcem. Loni se jednalo o jednu z nejúspěšnějších výzev, proto ji SoundCzech spustil znovu. Příležitostí ovšem tahle hudební kancelář pro muzikanty na letošek nachystala víc.

Cílem projektu Connect: Create je podpořit vznik hudby ve spolupráci se zahraničním umělcem. Chcete, aby vám americký kytarista nahrál sólo do vaší skladby? Nebo chcete požádat japonského umělce, aby vám složil ambientní intro na desku? Právě pro vás je tato výzva. Nápadům se meze nekladou. Společná práce českého a zahraničního umělce by v ideálním případě mohla vést k vybudování vztahů a možná i pozdější spolupráci do budoucna (například společné turné apod.) Výstupem projektu se rozumí 1 až 3 společné nahrávky.

SoundCzech podpoří i vaši účast na zahraničních hudebních konferencích a showcasech, Jazzahead, MENT, SHARPE, Tallinn Music Week a The Great Escape.

Kromě toho dále HEMI Music Hub, unikátní projekt spojující 10 hudebních trhů Evropy, právě spustil svůj vlastní inkubátor a akcelerátor pod názvem HEMI Incubator! Jeho cílem je podpořit zajímavé podnikatelské nápady z hudební oblasti.

Deadline přihlášek na Connect: Create, konference i HEMI Incubator je 31. března 2022.

Více informací najdete na stránkách SoundCzechu.

Connect: Create - šance i pro vás

Tagy SoundCzech

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY