Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 08.06.2019 - 12:00

Vyrob si sám: Korg Nu:Tekt NTS Digital Synth

Na berlínském veletrhu Superbooth se ve vystavovacích prostorách Korgu objevila zajímavá novinka v podobě prototypu miniaturního programovatelného USB syntezátoru, nesoucího pracovní označení Korg Nu:Tekt NTS1 Digital. Kromě skutečně kapesních rozměrů překvapí u připravovaného modelu fakt, že tradiční japonská značka bude tento produkt nabízet ve formě tzv. DIY kitu, tedy stavebnice, u které si část komponentů sestaví sám uživatel, a to bez nutnosti pájení.

Syntezátor je osazen spínačem oscilátoru, filtrace, obálkového generátoru a arpeggiatoru, efektovou jednotkou s modulacemi, delayem, reverbem, trojicí potenciometrů (Type/A/B), čtyřmístným displejem a dotykovou klaviaturu s 19 klávesami. Design a zvukové možnosti novinky můžete posoudit na přiložených videích pořízených na akci Superbooth. Cenu ani termín zahájení sériové produkce tohoto systému zatím výrobce neuvedl.

Tagy korg Korg Nu:Tekt NTS Digital Synth
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY