Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Vyhrajte zpěvník populárně naučného pořadu Kumšt

Zpěvník, který vás provede hudebním světem a vy se z něj dozvíte všechno. Všechno, co potřebujete vědět, aby do vašeho obyčejného života zavál svěží vánek úspěchu. A tři z vás zpěvník KUMŠT Songbook vol. 1, který vyšel v edici Frontmana, můžou získat zdarma.

Písničky, okolo kterých se tato tiskovina točí, vznikaly v průběhu let v rámci populárně naučného pořadu #KUMŠT, za nímž stojí Matěj Belko a Petr Šťastný. Najdete tu jejich notový a harmonický zápis, ze kterého si je může zahrát každý. V tomto zpěvníku možná najdete i sloky, které nikdy předtím nebyly zaznamenány! Tyto písničky vznikaly zpravidla na koleně, ve studiu během natáčecího dne pořadu #KUMŠT. Berte je tedy hlavně jako inspiraci k vlastní tvorbě. Takovou písničku zvládne totiž napsat každý!

Jak vyhrát zpěvník Kumštu?

Přihlaste se na post se soutěží na našich sociálních sítích, Facebook nebo Instagram, kde stačí splnit jednoduchá pravidla. Podrobnosti najdete na našich sociálních sítích.

Výherce vylosujeme ve čtvrtek 21. prosince 2023. Do okamžiku vyhlášení je možné posílat vaše správné odpovědi. Hodně štěstí!

A propo, pokud jste nestihli dorazit na koncert v Brně, zveme hned v úterý 19. prosince na KUMŠT LIVE aneb Vánoční #KŠEFT vol. 2 do pražského Lucerna Music Baru.

Tagy #kumšt Matěj Belko Petr ŠŤastný

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY