Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Vyhrajte špičkový mikrofon Lewitt

Rakouský výrobce mikrofonů Lewitt Audio se sice nemůže pochlubit tak dlouhou historií jako např. značky Sennheiser nebo AKG, nicméně i přesto se vídeňské společnosti podařilo v poměrně krátké době pevně etablovat na celosvětovém trhu. Agilní firma nyní připravuje dosud přesně nespecifikovaný typ mikrofonu, jenž by se měl stát novou vlajkovou lodí značky. K vývoji novinky můžete nyní přispět i vy, a navíc je tu šance, že v rámci losování jeden z mikrofonů získáte.

Pro tyto účely vytvořil Lewitt speciální webovou stránku s přehledně koncipovanou výherní anketou sestávající z devíti kroků, z nichž každý nabízí dvě krátké zvukové ukázky a tři možnosti odpovědi. Zvolené preference následně přispějí k výsledné charakteristice a vlastnostem speciálního modelu. Poslední částí ankety je samozřejmě registrace a podmínkou účasti je dovršení věku 18 let.

Průzkum, který účastníkům zabere necelých 5 minut času, končí 30. srpna 2019. Pro poslech vzorků s vokálními a kytarovými party o délce cca 5 vteřin výrobce doporučuje použít kvalitní sluchátka nebo studiové monitory.

Novinka, vyvíjená pod pracovním označením „Project Pinnacle“, by měla být představena v průběhu příštího roku, kdy firma slaví desáté výročí existence. Losování výherců profesionálního mikrofonu s předpokládanou cenou okolo 2 800 dolarů proběhne v přímém přenosu 17. ledna 2020 (v rámci veletrhu NAMM).

„Rok 2020 bude pro společnost Lewitt rokem oslav, v němž plánujeme uvést na trh náš nejvýznamnější produkt,“ řekl Roman Perschon, zakladatel a generální ředitel rakouské společnosti. „A co je nejdůležitější, chceme, aby všichni, kdo se zajímají o zvuk, byli součástí našich oslav. Lewitt byl založen na principu zpřístupnění mikrofonů nejvyšší kvality všem uživatelům - nyní chceme demokratizovat také proces vývoje.“

Část současné nabídky nástrojových i zpěvových mikrofonů Lewitt prezentuje na přiloženém videu skvělý kytarista Pete Thorn.

Tagy Lewitt Lewitt Audio Lewitt „Project Pinnacle“

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY