Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Hledají se mladí a talentovaní muzikanti z Prahy 12

Je vám do pětadvaceti a aspoň někdo z vaší kapely operuje v revíru Prahy 12? Pokud tam máte trvalé bydliště nebo tam studujete, ve vyhledávací soutěži Talent Prahy 12, kde jsme součástí poroty, můžete získat pěkné ceny.

Přihlásit do této hudební soutěže se můžete do 30. září na tomto formuláři a současně do stejného termínu musíte poslat odkaz na svou nahrávku na e-mail soutez@kytary.cz, kde do předmětu napíšete „Talent Prahy 12“. Odborná porota na základě zaslaných nahrávek vybere 5 kapel, které postoupí do finále plánovaného 20. října 2020 do Modřanského biografu.

Proč stojí za to, abyste to zkusili?

Trio nejúspěšnějších se může těšit na hodnotné ceny jako jsou mikrofony Lewitt MTP 250 a MTP 350, dárkové šeky na nákup v Kytary.cz v hodnotě až 15 tisíc korun, den v profi nahrávacím studiu Faust Records, kde nahrávali např. One republic a Lady Gaga, nebo slot na hudebním veletrhu Festiwall 2021.

Všichni i jen registrovaní soutěžící získají slevový kupon 5 % na nákup v Kytary.cz. V porotě je za Kytary.cz Ondřej Pečenka, dále šéfredaktor Frontman.cz Zdeněk Neusar, bubeník, učitel na ZUŠ a jeden z redaktorů Frontman.cz Jan Podzimek a radní pro kulturu na Praze 12 Pavel Ehrlich.

Držíme palce. Více informací o soutěži získáte zde.

Tagy Lewitt Festiwall soutěž Talent Prahy 12

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY