Přejít k hlavnímu obsahu
Anna Mašátová - Čt, 07.06.2018 - 09:00

Vyhrajte s Bokka zesilovač Roland Jazz Chorus

Rádi byste si rozšířili vybavení o kvalitní kousek? Do 23. června běží soutěž Bokka Rework o zesilovač Roland JC-120B Jazz Chorus Combo 2013 z kolekce Custom34 Studio, předplatné na Tidal i vydání vašeho tracku. Stačí, když si vezmete do parády novinku polských Bokka s názvem Paper Fuse.

Polská elektropopová formace Bokka se zjevila na scéně roku 2013, coby projekt skrývající identitu zúčastněných hudebníků. Jejich debutový singl Town of Strangers, na jehož podobě se podílela producentka Mandy Parnell, spojovaná s Björk, Sigur Rós, Depeche Mode, nadchl hudební kritiky i fanoušky. Živě se představili i v České republice, letos se vrací na festival Metronome, odchytnou si je můžete i na kultovním polském festivalu Tauron Nowa Muzyka v polských Katovicích.

Dnes je dobře známé, že Bokka tvoří především hudební i životní partneři Karolina Kozak a Bogdan Kondracki. Na kontě mají prozatím tři alba, to poslední, s názvem Life on Planet B, obsahuje právě singl Paper Fuse. Tak co, troufnete si na jeho úpravu?

Více se dozvíte ZDE.

Tagy Roland Jazz Chorus Bokka
Hudební publicistka, manažerka a historička umění. Přispívá do Full Moon Magazine, kulturního magazínu Uni, Frontman.cz, Lidových novin aj. Je manažerkou česko - běloruského dua Zabelov Group a písničkáře Davida Pomahače. Roku 2019 spoluzaložila Music Managers Forum Czech Republi...
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY