Přejít k hlavnímu obsahu
Anna Mašátová -

Vyhrajte s Bokka zesilovač Roland Jazz Chorus

Rádi byste si rozšířili vybavení o kvalitní kousek? Do 23. června běží soutěž Bokka Rework o zesilovač Roland JC-120B Jazz Chorus Combo 2013 z kolekce Custom34 Studio, předplatné na Tidal i vydání vašeho tracku. Stačí, když si vezmete do parády novinku polských Bokka s názvem Paper Fuse.

Polská elektropopová formace Bokka se zjevila na scéně roku 2013, coby projekt skrývající identitu zúčastněných hudebníků. Jejich debutový singl Town of Strangers, na jehož podobě se podílela producentka Mandy Parnell, spojovaná s Björk, Sigur Rós, Depeche Mode, nadchl hudební kritiky i fanoušky. Živě se představili i v České republice, letos se vrací na festival Metronome, odchytnou si je můžete i na kultovním polském festivalu Tauron Nowa Muzyka v polských Katovicích.

Dnes je dobře známé, že Bokka tvoří především hudební i životní partneři Karolina Kozak a Bogdan Kondracki. Na kontě mají prozatím tři alba, to poslední, s názvem Life on Planet B, obsahuje právě singl Paper Fuse. Tak co, troufnete si na jeho úpravu?

Více se dozvíte ZDE.

Tagy Roland Jazz Chorus Bokka

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

anna
Hudební publicistka, manažerka a historička umění. Je editorkou pořadu ArtCafé Českého rozhlasu Vltava a zástupkyní šéfredaktora kulturního magazínu Uni, její články kromě Frontmana naleznete také v Harmonii, Full Moonu, Sparku, Lidových novinách aj. Působila na pozici Head of…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY