Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 10.04.2021 - 08:00

Vault Package #48: White Blood Cells XX – speciální reissue verze alba White Stripes

Americké duo White Stripes si letos připomíná 20. výročí vydání klíčového alba White Blood Cells a label Third Man Records oznámil v rámci kulatin třetího studiového počinu z kuchyně WS vydání rozšířené reissue verze s názvem Vault Package # 48: White Blood Cells XX. Balíček sestává z červeného a bílého vinylu plus hodinového DVD se záběry ze zákulisí nahrávání originálního titulu.

Červené LP s 13 skladbami nabízí např. ještě syrové předprodukční varianty tracků Dead Leaves and the Dirty Ground nebo Offend in Every Way, doplněné dosud nezveřejněnými skladbami, jako je That’s Where It’s At (později nazvaná I Think I Smell a Rat), a ve formě základních náčrtků také songy Oooh-Ahh nebo Feel Like I’m Three Feet Tall. Na bílém nosiči najdou fanoušci živou nahrávku koncertu White Stripes, konaného 6. 9. 2001 v klubu Headliners v kentuckém Louiswille a další rarity.

Nechybí barevný booklet (30 x 30 cm) s plakáty, fotografiemi apod. Sběratelský set Vault Package #48: White Blood Cells XX by měl být k dispozici pouze po omezenou dobu. První přiložené video obsahuje krátké sestřihy ze studia, druhý záznam přináší zvukovou ukázku dosud nevydané alternativní verze skladby Fell In Love With A Girl, která je také součástí novinky.

Tagy The White Stripes White Stripes – Vault Package #48: White Blood Cells XX
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY