Přejít k hlavnímu obsahu
Ivana a Jonáš
Ivana a Jonáš
redakce -

V programu Radia Wave se od ledna vyzná i školák

Radio Wave od nového roku připravilo řadu programových změn a vylepšení, programové schéma bude mít od ledna přehlednější a obsahově nabitější. Změny se týkají zejména prodloužení času denního proudu "On Air", v němž ranní blok nově uvádí dvojice moderátorů, a vysílání oblíbených pořadů v přívětivějších časech.

Hlavním smyslem změn Českého rozhlasu je dlouhodobá snaha Českého rozhlasu o jasnou profilaci jednotlivých programových okruhů a jejich vzájemnou provázanost. Pokud toto rádio plné minoritním žánrů občas naladíte, abyste popátrali po něčem novém a neokoukaném, vězte, že z živějším ranním "On Air" se každý všední den už od 2. ledna můžete od 7.00 do 11.00 těšit na dvojice moderátorů: Ivanu Veselkovou s Jonášem Zbořilem a Terezu Havlinkovou s Jakubem Krásným. V podvečer od 19 hodin nastupují oblíbené magazíny, věnující se trendům v architektuře a designu, módě, literatuře a filmu. Nejen kvůli přehlednosti, ale i kontextu hudebních žánrů a témat jsou ve večerním programu od 20 hodin vytvořeny nové programové řady Echo a Scéna. Pod jejich hlavičkami naleznete své oblíbené osobnosti i hudební selekce. Některé pořady jsou nahrazeny nebo přesunuty v koncentrovanější podobě do denního proudu. Redakci Radia Wave obohatí několik nových redaktorů i moderátorů a vedle tradičního dělání vln se bude na Radiu Wave dávat ještě větší prostor české scéně.
"Jsem přesvědčený, že Wave pro vás bude v roce 2014 ještě lepším východiskem při obecné nouzi vysílání s podnětným obsahem. Rádiem, které opravdu, a ne jen naoko, klade důraz na novou a progresivní hudbu v kontextu s tím nejlepším z minulosti a vyargumentované názory na kulturní i společenská témata," uvádí ke změnám na stanici šéfredaktor Tomáš Turek.

Tereza a Jakub
Tagy Radio Wave

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY