Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - St, 25.10.2017 - 00:01

USB karty Mackie Onyx Artist 1.2 a Producer 2.2

Po úspěchu zvukových USB karet Onyx Blackjack přichází firma Mackie s dalšími modely této finančně dostupné série, kterými jsou verze Onyx Artist 1.2 a Producer 2.2. Obě novinky s dvojicí vstupů a výstupů jsou osazeny osvědčenými preampy Onyx, mají velmi robustní konstrukci šasi a součástí balení je i nahrávací DAW software plus sada plug-inů.

Karty vybavené 24-bit/192 kHz převodníky přinášejí společně s přepracovanými analogovými obvody předzesilovačů v dané kategorii tohoto segmentu nadstandardně kvalitní zvuk s výbornou dynamikou, velmi nízkým šumem a nulovou latencí přímého monitoringu.

Levnější Mackie Onyx Artist 1.2 disponuje mikrofonním XLR vstupem s phantomovým napájením a jackovým Line/Inst kanálem s přepínačem Hi-Z umožňujícím impedanční úpravu vstupního obvodu pro optimalizaci při nahrávání kytar. Vedle potenciometru hlasitosti je umístěno tlačítko přímého monitoringu a také sluchátkový výstup s Levelem. Na zadní straně najdeme port USB 2.0 a dva jackové linkové výstupy.

Pokročilejší varianta Onyx Producer 2.2 nabízí dva rovnocenné preampy (Mic/Line/Inst) s kombinovanými XLR/jack vstupy, přibyl potenciometr Mix plynule nastavující poměr mezi přímým monitoringem a DAW výstupem a konektivitu rozšiřují DIN zdířky MIDI In/Out. K oboum modelům je dodávána nahrávací DAW aplikace Tracktion T7 kompatibilní s platformami Mac, Windows a Linux a také balíček 16 efektových plug-inů Essentials Collection.

USB karty Mackie Onyx Artist 1.2 a Producer 2.2 jsou ideální volbou jak do menších domácích studií tak pro práci v terénu a v evropské distribuci by se měly objevit pravděpodobně koncem října za ceny pohybující se pod hranicí 100 eur (Artist 1.2) respektive 140 eur v případě verze Producer 2.2.

Tagy Mackie Mackie Onyx Artist 1.2 Mackie Onyx Producer 2.2

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY