Přejít k hlavnímu obsahu
Ty Segall vydal už patnáct alb. V Česku vystoupí vůbec poprvé. | Foto: Fource
Ty Segall vydal už patnáct alb. V Česku vystoupí vůbec poprvé. | Foto: Fource
redakce -

Ty Segall konečně vystoupí v Praze, vyhrajte vstupenky zdarma

Patří k nejakčnějším muzikantům na scéně, ale u nás ještě nikdy nehrál. Přední osobnost nové vlny americké psychedelie debutovala v roce 2008 a do Prahy přiveze své již patnácté album. Na desce Three Bells spolupracoval Ty Segall se svou ženou Denée Segall a vrací se na ní k čistému rock’n’rollu. První pražský koncert kultovního kalifornského hudebníka se odehraje v klubu Roxy 17. června.

Vstupenky na tento atraktivní koncert ještě jsou, seženete je na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster. Možnost vyhrát vstupenky zdarma na tuto pro hudebníky inspirující kapelu ovšem máte i díky spolupráci agentury Fource s magazínem Frontman.

Ty Segall vždy hledal inspiraci ve starších kapelách. Tradičnější lo-fi rock’n’rollový zvuk a oldschoolové reverby pokukovaly do šedesátých let k The Sonics nebo The Standells i punku The Stooges. Na svých dalších projektech se nebál prozkoumat svou jemnější stránku nebo nahrát album plné coverů svých oblíbených T-Rex. Garážový zvuk i surovost jeho rané tvorby média svého času připodobňovala k The Strokes nebo White Stripes.

Poslední dvě nahrávky představily Segalla v nečekané poloze, podomácku nahrané album Hello, Hi, na kterém si sám nahrál všechny nástroje, následoval soundtrack k filmu Whirlybird. Three Bells navazují na jeho projekt The C.I.A., který založil se svou ženou Denée Segall. Spolu s ní nahrál celkem pět skladeb, s těmi zbylými mu pomohli členové jeho koncertní kapely Freedom Band. Syrovější zvuk je znát ze všech tří vydaných singlů. Deska vyjde u Drag City na konci ledna 2024, pár měsíců poté se dočkáme Segallovy české koncertní premiéry.

Jak vyhrát 2 vstupenky na koncert Ty Segall

Přihlaste se na post se soutěží na našich sociálních sítích, Facebook nebo Instagram, kde stačí splnit jednoduchá pravidla. Podrobnosti najdete na našich sociálních sítích. Dohromady soutěžíme o 4 vstupenky.

Výherce vylosujeme ve čtvrtek 6. června 2024. Do okamžiku vyhlášení je možné posílat vaše správné odpovědi. Hodně štěstí!

Tagy Fource Entertainment Ty Segall

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY