Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 06.02.2022 - 08:00

Trailer k hororové komedii Studio 666 s Foo Fighters

Kapela Foo Fighter natočila hororovou komedii s názvem Studio 666, která bude mít v amerických kinech premiéru 25. února. Jako ochutnávku už připravila produkce trailer k tomuto snímku, popisujícímu dění v kalifornském sídle, jež si FF vybrali pro natáčení svého dlouho očekávaného desátého alba. Díky „děsivé“ rokenrolové historii, kterou je dům v Encinu nasáklý, se brzy začnou dít nadpřirozené věci a životy kapely i dokončení desátého studiového titulu jsou v ohrožení.

Snímek natočil režisér BJ McDonnell, scénář je dílem Davea Grohla a kromě šéfa i členů kapely Chrise Shifletta, Pata Smeara, Taylora Hawkinse, Natea Mendela a Rami Jaffeea se ve filmu objeví Whitney Cummings, Will Fort, Jenna Ortega, Leslie Grossman nebo Jeff Garlin.

Studio 666 nebude prvním setkáním Foo Fighters kapely se filmovým světem hororu a nadpřirozena – videoklip FF ke skladbě Everlong vzdává hold sérii Evil Dead a Dave Grohl si také zahrál roli Satana v rockově laděném snímku Liama Lynche Tenacious D In The Pick of Destiny z roku 2006.

Tagy Foo Fighters

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY