Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 22.05.2022 - 08:00

Superstition: úvodní track z letošního alba Soulfly

Metaloví soustružníci Soulfly vydají 5. května nové album Totem, které je jejich v pořadí dvanáctým studiovým počinem a následníkem alba Ritual z roku 2018. Kapela v předpremiéře umístila na YouTube klip k úvodnímu singlu s názvem Superstition, jenž bude na desce doplněn dalšími devíti tracky. Totem popsal frontman kapely Max Cavalera jako „oslavu duchovní povahy“ a je výsledkem dvouleté spolupráce s jeho spoluhráčem a synem Zyonem. „Tohle album je o veškeré radosti, zábavě a hněvu v metalu,“ komentoval Cavalera.

Novinka bude prvním albem Soulfly od odchodu kytaristy Marca Rizza, jehož post zaujal producent Arthur Rizk. Basové party dodal stabilní člen kapely Mike Leon a jako hosté byli do studia přizváni bubeník z Power Trip Chris Ulsh, kytarista John Powers z Eternal Champion a zpěvák John Tardy z Obituary. Letošní studiovku Totem, zastřešenou labelem Napalm Records, si skalní fanoušci kalifornské kapely sdružené kolem bývalého frontmana Sepultury mohou už přeodbjednat.

Tagy Soulfly Soulfly – Superstition Soulfly – Totem

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY