Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Čt, 21.02.2019 - 00:01

Suhr Reactive Load I.R.: výkonová brzda se simulacemi boxů

Podobně jako Universal Audio nebo Boss přichází i kalifornská renomovaná značka Suhr s pokročilým modelem reaktivního load boxu kombinujícího výkonovou brzdu pro kytarové zesilovače s emulací kabinetů pomocí IR impulsů. Model s označením Suhr Reactive Load I.R. je samozřejmě programovatelný, nicméně vše je maximálně přizpůsobeno k okamžitému použití, což v podstatě hlásá i firemní slogan „Vše, co potřebujete, nic, co nepotřebujete“.

Čelní panel kovového šasi o rozměrech cca 22.5 x 9 x 22.5 cm a hmotnosti 3 kg a digitální sekce je osazena dvoumístným displejem (IR banka 1-4, preset 1-4), rotačním voličem IR impulsů a klipovou diodou informující o přebuzení vstupního signálu.

Na celkem 16 nabízených IR presetech spolupracoval Suhr s britským výrobcem reproduktorů Celestion a na výběr jsou vzorky následujících kabinetů: Suhr Badger 1x12 – Celestion Vintage 30, Bella 1x12 – Celestion V-Type, PT 2x12 – Celestion Creamback, Hedgehog 2x12 – Celestion G12-65, Suhr 4x12 – Celestion Greenback, Suhr 4x12 – Celestion Vintage 30.

Pro monitoring je připraven minijackový sluchátkový konektor s potenciometrem HP Level, doplněný zdířkou Aux In umožňující připojení externího audio zdroje (telefon, MP3, notebook apod.) a vedle ovladače DI Level nastavujícího hlasitost hlavních výstupů najdeme switch Signal s boostem 6dB a frekvenční Hi-Cut.

Konektivita sestává z osmiohmového vstupu zesilovače (max. 100 W RMS), konektor Thru slouží k připojení kabinetu, pomocí USB portu lze do zařízení nahrát IR impulsy třetích stran, napájení obstarává 9V adapter a dvojice jackových Line/DI výstupů je rozdělena na IR větev a symetrickou cestu s neemulovaným signálem. Oficiální cena novinky byla nastavena na 599 dolarů.

Tagy Suhr Suhr Reactive Load I.R

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY