Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Struny Dean Markley Black Widow Lita Ford

Portfolio známého amerického výrobce strun Dean Markley rozšířil další signovaný set strun, tentokrát spojený se jménem kytaristy a zpěvačky Lity Ford, která v polovině sedmdesátých let začínala svou hudební kariéru jako členka dívčí rockové kapely The Runaways a po jejím rozpadu se vydala na sólovou kariéru a spolupracovala také např. s Tony Iommim, Nikki Sixxem, Ozzy Osbournem nebo členy Guns N' Roses.

Struny Dean Markley Black Widow Lita Ford disponují šestihranným ocelovým jádrem (E, A, D) s niklovaným vinutím. Tvar jádra umožňuje slitině vinutí na motaných strunách maximální vzájemný kontakt, což zvyšuje stabilitu ladění, rezonanci, sustain a pevnost tónu.

Novinková sada bude dostupná v síle .009-.046, což je pro kytaristy hrající v klasickém ladění jedna z nejpoužívanějších kombinací. Hybridní 9/10 mají vyhovující tuhost v basech, kdy spodní frekvence nejsou blátivé a disponují dostatečně plným a čitelným přednesem a "devítkové" nemotané struny umožňují bezproblémové vytahování tónů a rychle reagují na umělé flažolety.

Na to, abyste ocenili kvalitu setu Dean Markley Black Widow Lita Ford nemusíte být příznivci glam rocku osmdesátých let nebo nadšení fanoušci této kytaristky - výrobky společnosti Dean Markley jsou ve své kategorii dlouhodobými stálicemi na trhu a struny této značky patří zaslouženě mezi celosvětově nejoblíbenější.

Tagy struny

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY