Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Stripped x Three: backing tracky ze tří Satrianiho alb a ještě něco navíc

Joe Satriani ohlásil vydání kompilace Stripped x Three, obsahující backing tracky z jeho sólových alb Black Swans and Wormhole Wizards, Is There Love in Space? a letošního počinu Shapeshifting. Titul je dodáván s digitálním bookletem obsahujícím originální poznámky k jednotlivým nahrávkám a vše je zabaleno do pouzdra s uloženým USB flash diskem v miniaturní podobě Satrianiho signovaného modelu Ibanez řady JS.

Propagační video k novince také zachycuje další kytaristky a kytaristy, kteří k podkresům nahráli své sólové party. Na klipu je k vidění např. Phil Collen z Def Leppard, Bumblefoot, Sammy Hagar, Phil Cambell (Motörhead), Allysa Day, Lari Basilio a samozřejmě i Steve Vai, jenž na druhém přiloženém záznamu jamuje na základy Satrianiho skladby Teardrops. Následující videa demonstrují Collenovo zpracování songu Nineteen Eighty, úpravu tracku All For Love v podání Lari Basilio a příspěvek Bumblefoota, jenž si vybral track Gnaahh.

Tagy Joe Satriani Stripped x Three Steve Vai Phil Collen Lari Basilio Bumblefoot

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY