Přejít k hlavnímu obsahu
Play This Ad Contest
Jan Kyncl - Po, 28.10.2013 - 00:01

Soutěžte s Godin Guitars a vyhrajte kytarovou sbírku snů

Kanadský výrobce kytar Godin Guitars, jehož nástroje si oblíbili mj. Sylvain Luc, John McLaughlin a Leonard Cohen, přichází se štědře dotovanou soutěží. Stačí vzít kytaru, složit píseň na předem zadané harmonické schéma a vložit nahrávku této skladby na YouTube.

Motivace je vskutku silná, výherce bude totiž odměněn kytarovou kolekcí v celkové hodnotě přesahující 15 000 USD. Součástí této kolekce je dvanáct rozličných nástrojů: Montreal Premiere Sunburst, Session Custom Black Burst SG MN, MultiUke Natural HG, 5th Avenue P90 Cognac Burst, 5th Avenue Composer GT Natural, A6 Ultra Trans Red HG, Shifter 4 Cream MN, INUK Encore AntiqueBurst SG, XTSA KOA, Belmont White Bigsby, Icon Type 3 Burgundy a Multiac Nylon SA HG. Bližší informace o uvedených kytarách lze nalézt zde.

V případě, že zvažujete účast v soutěži, vězte, že deadline pro podání přihlášek byl stanoven na 15. 3. 2014, tudíž je stále ještě dost času dumat nad zadanými harmonickými schématy a doufat, že právě vás napadne ten nejlepší song. Zbývá dodat, že soutěž je otevřena pro všechny osoby starší osmnácti let bez ohledu na úroveň hudebního vzdělání či žánrové zaměření. Tak hodně štěstí!

Oficiální video k soutěži

Tagy soutěž godin guitars
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY