Přejít k hlavnímu obsahu
Banner
Banner
JTK - Po, 24.11.2014 - 11:03

Soutěž o lístky na virtuóza Tommyho Emmanuela

Koncert Tommyho Emmanuela, muzikanta se snad nejotřískanějším, a přesto stále zvučně hrajícím nástrojem, se blíží. Chcete na něj zajít zdarma? Klikněte na soutěžní odkaz a zapojte se. Emmanuelova mistrně zvládnutá hra na kytaru, jež napodobením hry na bicí soupravu či valchu předčí veškeré konvenční představy, slibuje mimořádný akustický zážitek.

Přirozený entertainer a patrně nejuznávanější současný akustický kytarista světa si českou posluchačskou obec 29. listopadu v Kongresovém centru Praha plánuje podmanit už podruhé. Od prvního vystoupení tohoto Australana u nás, taktéž v rámci festivalu Kytara napříč žánry, ale uplynulo již neuvěřitelných deset let. "Letošní vystoupení Tommyho Emmanuela nebude jeho prvním v ČR. A není se čemu divit – program sestavuji i na základě ohlasu návštěvníků minulých ročníků a ta lačnost a zájem vidět mistra ve stylu hry zvaném fingerpicking je neutuchající," říká Stanislav Barek, ředitel a dramaturg festivalu, jehož 17. ročník právě s Emmanuelem míří do velkého finále.

Závěrečný sobotní večer slibuje originální show protkanou měnícím se tempem, energií a až neuvěřitelnými nápady, jak přistupovat ke hře na kytaru. Je úžasné sledovat, jak se kytara, která budí dojem válečného veterána, pod rychlými prsty Tommyho Emmanuela mění i na bubenický nástroj. Stát za to ale určitě bude i vystoupení dalšího hosta tohoto velkého večera, amerického kytaristy s italskými kořeny Peppina D'Agostina.

Tagy Tommy Emmanuel
Zástupce šéfredaktora Frontman.cz. Copywriter v Kytary.cz Bassist/Rapper Kapely Five O'Clock Tea (5OT) a B.U.M Born to be LOUD FB: Jan Krčmář Instagram: jan_bass_rap
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY