Přejít k hlavnímu obsahu
HEMI Awards jsou projektem deseti zemí Evropy. Talentovaným umělcům chtějí pomoci posunout se dál  Promlouvá tu samotná píseň, která měla na Cornella vždy největší vliv | Foto: SoundCzech
HEMI Awards jsou projektem deseti zemí Evropy. Talentovaným umělcům chtějí pomoci posunout se dál | Foto: SoundCzech
redakce - St, 16.12.2020 - 15:00

Soutěž HEMI Awards láká umělce na odměny v hodnotě 36 tisíc euro

Jste umělec nebo umělkyně? Máte už něco odehráno v zahraničí a chcete se posunout dál? Jednou z možností, jak proniknout na další evropská pódia, mohou být HEMI Awards 2021, nový společný projekt deseti zemí Evropy. Vítěze vybraného mezinárodní porotou čeká odměna v hodnotě 36 tisíc euro.

Vítěz HEMI Awards 2021 nezíská pouze peněžitou odměnu, cena spočívá také v kontaktech a na míru ušitém plánu, jak proniknout na konkrétní trhy v Evropě. V balíčku odměn jsou tak nejen koncerty, ale i sestavení marketingového plánu, promo podpora, konzultace, kontakty a know-how obecně. Termín zaslání přihlášek je do 23. prosince 2020.

HEMI Awards organizuje Hub for the Exchange of Music Innovation (HEMI) – evropský projekt spojující hudební profesionály z České republiky, Estonska, Řecka, Maďarska, Makedonie, Polska, Rumunska, Srbska a Slovinska. Za Českou republiku je partnerem česká hudební kancelář SoundCzech, organizace pod Divadelním ústavem podporovaná z rozpočtu Ministerstva kultury.

Tagy SoundCzech soutěž HEMI awards
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY