Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Shot in the Dark: první singl z nového alba AC/DC

Před časem oznámili zástupci australské legendy AC/DC, že kapela téměř kompletně obnovila tradiční sestavu (Brian Johnson, Angus Young, Cliff Williams, Phil Rudd), kde post Malcolma Younga (6. 1. 1953 – 18. 11. 2017) zastane bratranec Stevie Young, který je stálou součástí skupiny od roku 2014. Tato zpráva dala poměrně jasně najevo, že AC/DC připravují po šesti letech nové album, což pětice muzikantů definitivně potvrdila vydáním pilotního singlu Shot in the Dark.

Premiéru novinky s názvem Power Up naplánoval label Columbia na 13. listopadu, titul obsahuje celkem 12 tracků, jejichž výslednou podobu pomáhal tvarovat producent Brendan O’Brien, který má v případě AC/DC na kontě také spolupráci na albech Black Ice (2008) a Rock Or Bust (2014). Power Up vyjde ve formě CD, klasického černého LP, speciální žluté vinylové verze nebo limitovaného paketu Deluxe s rozšířeným bookletem, svítícím neonovým logem, vestavěným audio systémem s reproduktorem přehrávajícím song Shot in the Dark a napájecím USB kabelem.

Tagy AC/DC

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY