Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

AC/DC Power Up Tour: první koncert z nového turné

Power Up je název první koncertní šňůry australských rockových titánů po téměř osmileté odmlce a vydání zatím posledního alba Rock Or Bust (2016). Úvodní i následující vystoupení letošního turné kapela odehrála 17. a 21. května v prostorách Veltins Areny v německém Gelsenkirchenu a poté má evropská část Power Up pokračovat zastávkami v Itálii, Španělsku, Holandsku atd. Pro skalní české fanoušky budou, co se týká vzdálenosti, nejbližšími koncerty akce v Drážďanech (16. a 19. 6.), Vídni (23. a 26. 6.) nebo Bratislavě (21. 7.).

Z přiložených videí demonstrujících atmosféru úvodního koncertu dlouho očekávané šňůry Power Up je patrné, že kmenového baskytaristu AC/DC Cliffa Williamse nahradil na jeho postu zkušený Chris Chaney, bývalý člen Jane's Addiction či bandu zpěvačky Alanis Morissette a spolupracovník celé řady známých jmen, jako např. Joe Satriani, Joe Cocker, Slash, Adam Lambert, Celine Dion, Avril Lavigne, Bryan Adams nebo Rob Zombie. Pokud vás toto téma zajímá, mrkněte na záznamy z Veltins Areny, kde AC/DC trochu netradičně začali songem If You Want Blood, po němž následovalo dalších 23 hitů.

Tagy AC/DC AC/DC Power Up Tour Chris Chaney

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY