Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

See You on the Other Side: vinylová kolekce Ozzyho sólových alb

Po sběratelském setu The Vinyl Collection 1970-78 kapely Black Sabbath vydá speciální LP edici také bývalý sabbathovský frontman Ozzy Osbourne. Kolekce See You on the Other Side, nazvaná podle pátého tracku z CD Ozzmosis (1995), sestává z celkem 16 alb a 173 skladeb zaznamenaných na 24 barevných vinylech, které kompletně mapují Ozzyho sólovou kariéru, počínaje debutem Blizzard Of Ozz (1980) s vycházející kytarovou hvězdou Randym Rhoadsem až po titul Scream z roku 2010.

Nebude chybět bonusový přídavek v podobě nevydaných songů či B-stran singlů, desítka plakátů nebo remasterovaná audiofilská verze desky No More Tears (2 LP – nekomprimovaná matrice) atd. Novinka vyjde 29. listopadu u labelu Sony Legacy a každý komplet v ceně 499 dolarů bude dodáván s certifikací nesoucí Ozzyho podpis. Na přiložené upoutávce se hlavní a trochu nezvyklé role ujal kytarista Zakk Wylde.

Tagy Ozzy Osbourne kolekce See You on the Other Side

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY