Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 03.12.2016 - 08:00

S JamStackem můžete hrát opravdu kdekoliv

Na webu Kickstarter, internetové platformě pro crowdfundingové financování různých projektů, se objevil zajímavý nápad v podobě malého zesilovače s reproduktory, se kterým můžete svou kytaru i basu ozvučit skutečně všude. Novinka s označením JamStack je výsledkem práce kanadského elektroinženýra a kytaristy Chrise Prendergasta a lze ji s nástrojem připojit buď přímo nebo k ní přiřadit smartphone s hudebním softwarem (AmpliTube, Guitar Rig, AmpKit atd.) a používat modeling a efekty.

Aparátek nevelkých rozměrů společně s otočným držákem telefonu jednoduše nasadíte na zadní lub elektrické kytary nebo baskytary a zaháknete jej za popruhovou rolnu. Nástroj i telefon propojíte s JamTrackem a můžete začít hrát. Mini-zesilovač s desetiwattovým výkonovým stupněm má dva reproduktory, jenž jsou navrženy tak, aby hrály optimálně při jakékoliv hlasitosti, disponuje bezdrátovou technologií Bluetooth, potenciometrem volume, sluchátkovým výstupem a bypass tlačítkem pro telefon. Zařízení je napájeno dobíjecími bateriemi s výdrží až 8 hodin.

Tagy jak na to
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY