Přejít k hlavnímu obsahu
Dirty Blondes
Dirty Blondes
redakce - St, 23.10.2013 - 09:51

Rock4Students: jednotná hudební fronta pražských univerzit

Pražské Rock Café se 7. listopadu stane dějiště nového studentského festivalu Rock4Students. O přízeň posluchačů se tam utkají kapely studentů největších pražských univerzit (ČZU, VŠE, VŠCHT, UK, ČVUT) a podpoří je speciální host Dirty Blondes. V průběhu akce bude také možné nakouknout pod pokličku začínajícím i rozběhlým neziskovkám založených studenty, stejně jako studentským a kariérním spolkům.

"Festival Rock4Students chce dát příležitost studentským kapelám, aby ukázaly svoji tvorbu a talent. V rámci prvního ročníku se za ČZU představí známá pražská kapela Bek Ofis zaměřená na indie-pop, zatímco pod taktovkou VŠE byla vybrána pětičlenná skupinka talentovaných Exots hrajících pop-punk. Za VŠCHT zahraje ska-punk kladenská kapela Kapišto. V punkovém žánru zkusí mezi fanoušky zabodovat také Nouzovej východ z ČVUT a pomyslné kolečko uzavře zprvu dívčí trio Vobezdud z UK, se svým žánrem speed-country," odhaluje roušku hudebního osazenstva jeden ze zakladatelů festivalu Marek Hanzal.

Rock4Students je nápadem současných, ale také bývalých studentů VŠCHT v Praze, kteří se rozhodli založit organizaci 4Students. Jejich cílem je prohlubovat spolupráci a vztahy mezi jednotlivými univerzitami prostřednictvím kulturních a sportovních akcí v rámci školních i mimoškolních aktivit. Frontman dává palec nahoru.

Tagy festivaly

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY