Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 12.02.2023 - 08:00

Rob Chapman je majitelem dalších dvou kytarových značek

Rob Chapman, britský kytarista, youtuber a spolumajitel společnosti Chapman Guitars, oznámil, že se stal vlastníkem dalších dvou amerických značek, a to kalifornského výrobce snímačů Guitarmory a firmy Cerberus Guitars. „Guitarmory vyrábí butikové custom shop snímače špičkové kvality,“ říká Chapman a dodává: „Dokážeme vyrobit cokoliv – modely typu P-90, single-coily, humbuckery, relic nebo aged verze, prostě všechno.“

Cerberus Guitars má v současném portfoliu jak zakázkové nástroje řady „USA Line“, tak i finančně dostupnější kolekci Hades z novější jihokorejské produkce. Opačný přístup zvolila značka Chapman Guitars, která se na trhu etablovala kytarami asijské výroby, ale nedávno přidala do své nabídky luxusní modely ze série „Made in England“. Rob Chapman zároveň potvrdil, že dohoda by měla zlepšit distribuci Cerberusu a Guitarmory ve Velké Británii a potažmo i na evropském kontinentálním trhu.

Tagy Rob Chapman Chapman guitars Guitarmory Cerberus Guitars

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY