Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 04.02.2023 - 08:00

Rabea Massaad opouští značku Chapman Guitars

Britský kytarista Rabea Massaad, člen kapel FrogLeap, Toska nebo Dorje a také populární youtuber, byl jako tovární hráč deset let spjat se značkou Chapman Guitars, kterou vlastní jeho spoluhráč Rob Chapman a kamarád „Captain“ Lee Anderton, majitel známého anglického obchodního řetězce s hudebninami Anderton's. Massaad se ale nyní rozhodl pro změnu a firemní stáj Chapman Guitars opouští, což potvrdil jak na sociálních sítích, tak i na YouTube videu.

„Prostě cítím, že musím udělat něco pro sebe, prostě jít sám za sebe, jestli to dává smysl,“ vysvětlil Rabea a dodal: „S Robem a Leem zůstáváme i nadále dobří přátelé, ale v této fázi mé kariéry potřebuji odejít do neznáma a uvidíme, co se stane.“

„Jsem vděčný za příležitosti, které mi Rob poskytl, když jsem jako muzikant teprve začínal. Jsem s ním od začátku své kariéry, od prvního setkání s ním a Leem, a to také díky tomu, jak úžasně se ten vztah vyvíjel a co pro mě jako umělce dokázali udělat – nabídli mi signature model kytary, když jsem na scéně nebo v branži nebyl doslova nikdo,“ řekl.

Massaad zároveň zmínil, že se rozhodně nechystá přestat používat své modely Chapman: „Miluju své kytary, jsem na ně hrdý, líbí se mi, že se líbí i lidem a že na ně rádi hrají. Je to něco, na co můžu být nesmírně hrdý. Opět je to dárek od Roba a Leeho, že mi tak dlouho věřili.“

Tagy Rabea Massaad Chapman guitars

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY