Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Rabea Massaad je firemním hráčem Music Manu

Několik měsíců poté, co britský kytarista Rabea Massaad ohlásil svůj odchod od firmy Chapman Guitars, kterou vlastní jeho přátelé Rob Chapman a „Captain“ Lee Anderton, oznámil tento talentovaný hráč a oblíbený youtuber, že se stává jednou z firemních tváří společnosti Ernie Ball Music Man. Massaad si v poslední době oblíbil především Music Many z novější série Sabre a podle některých informací by tento model mohl být také předlohou k novému podpisovému nástroji.

Renomovaný kalifornský výrobce, jenž má ve své stáji jména jako Albert Lee, Steve Lukather, John Petrucci nebo Steve Morse, v současné době pouze potvrdil, že Rabea Massaad spolupracuje s kytaráři Music Manu na vytvoření nového modelu a podle společnosti má zatím nepojmenovaná kytara nabídnout „jedinečnou konstrukci, speciálně navrženou pro Rabeův styl hry“. Vzhledem k Massadovu širokému záběru, míchajícímu různé hudební žánry i typy nástrojů, si pod tímto trochu mlhavým vyjádřením firmy můžeme představit téměř cokoliv. Takže nechejme se překvapit.

Tagy Ernie Ball Music Man Rabea Massaad

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY