Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 30.11.2019 - 12:00

Profesionální sluchátka PreSonus Eris HD10BT

Nová circumaurální sluchátka Eris HD10BT z produkce firmy PreSonus poskytují přesné podání celého zvukového spektra a maximální mobilitu danou bezdrátovou technologií Bluetooth 5.0. Model využívá patentovaný systém ANC (Active Noise Canceling), který je schopen snížit hladinu okolního zvuku až o 18 dB a inovovaná konstrukce s masivními náušníky slibuje dostatečný komfort i při delším poslechu.

Sluchátka s frekvenční odezvou 20 Hz – 20 kHz jsou osazena drivery o průměru 40 mm, trojice tlačítek umístěných na pravé mušli slouží k aktivaci, nastavení hlasitosti, pohybu mezi skladbami, spárování se zdrojem audia a ovládání hovorů. Pro komunikaci je samozřejmě připraven vestavěný mikrofon.

Zmiňovaný ANC systém je přepínatelný pomocí switche usazeného na spodní straně mušle a nechybí možnost připojení audio kabelu. Sluchátka jsou nabíjena přes micro USB port doplněný informační diodou, výdrž baterie s vypnutým ANC se pohybuje okolo 16 hodin. Při využití aktivní funkce potlačující okolní hluk je článek schopen dodávat dostatek energie po dobu cca 8 hodin nepřetržitého provozu.

Součástí balení je také minijackový stereo audio kabel, nabíjecí USB šňůra, TRS redukce 3.5/6.35 mm a pevné převozní pouzdro. Cena setu PreSonus Eris HD10BT byla v případě amerického trhu nastavena pod hranici 130 dolarů

Tagy Presonus PreSonus Eris HD10BT
Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY