Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Profesionální DJ sluchátka Pioneer HDJ-S7

Nabídka populárních DJ sluchátek Pioneer řady HDJ se rozšířila o model HDJ-S7. Koncepčně vychází z prémiové a cenami ověnčené verze HDJ-X10. Novinka se může pochlubit detailním podáním vysokých pásem, vyrovnanými středy, masivními basy a nadstandardní separací levého a pravého kanálu, které bylo dosaženo mimo jiné i čtyřjádrovými pletenými vodiči s nezávislým uzemněním.

HDJ-S7 jsou osazena kvalitními HD drivery s vysokým rozlišením a průměrem 40 mm, doplněnými bassreflexy posilujícími projekci nízkých pásem. Uzavřená dynamická sluchátka s výkyvnými koši v úhlu 45 stupňů disponují robustní čelenkou a výměnnými náušníky a odolnost robustní konstrukce s kovovými komponenty splňuje americkou armádní normu (Military Standard MIL-STD-810G Shock Test).

Frekvenční odezva sluchátek s hmotností 215 g se pohybuje v rozmezí 5 Hz až 40 kHz, maximální vstupní výkon je dán hodnotou 2 000 mW a impedance činí 48 ohmů, což jsou společně s pevnou konstrukcí a výbornou zvukovou izolací okolního prostoru vlastnosti, které z tohoto modelu dělají ideálního pomocníka pro DJ monitoring.

Profesionální sluchátka Pioneer HDJ-S7 budou dodávána v bílé (W) nebo černé (B) variantě a v evropské distribuci se představí pravděpodobně začátkem června za cenu cca 200 eur, včetně 1.2 m krouceného kabelu (roztažnost 3 m), klasického kabelu o délce 1.6 m, jackové stereo redukce 6.3 mm a polstrovaného přepravního pouzdra.

Tagy sluchátka Pioneer HDJ-S7

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY