Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Povedený klip EMG s Lesem Claypoolem a Robem Trujillem

Firma EMG vyrobila nové snímače pro basistu Lese Claypoola a rozhodla se, že tvorbu reklamního klipu k jeho modelům ‘Pachyderm Gold’ PA ponechá plně v režii tohoto famózního hráče. A volba to byla nad očekávání dobrá – Claypool zasadil stěžejní část videa do období Divokého západu a navíc si na natáčení přizval parťáka Roberta Trujilla (Ozzy Osbourne, Metallica atd.), kterému značka před časem navrhla „jazz-basový“ aktivní set RT Rip Tide.

Oba protagonisté si rolí hledače zlata a drsňáka jak vystřiženého z filmů Quentina Tarantina viditelně užívali a na závěr videa přidali také společný jam, jehož hudební podkres, stejně jako scénář a muziku k celému klipu, obstaral Claypool. Signovaná edice EMG Robert Trujillo RT Rip Tide Set je už v prodeji za cca 220 dolarů, Claypoolův split-coil LC ‘Pachyderm Gold’ PA (magnety Alnico V) ve zlatém chromu dorazí na trh s cenovkou okolo 150 dolarů.

Tagy EMG Les Claypool Robert Trujillo

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY