Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Pá, 24.04.2015 - 00:01

Polyfonní octaver EHX Nano POG

Firma Electro Harmonix uvede v brzké době na trh nejmenšího zástupce polyfonních octaverů POG, které si za poměrně krátkou dobu své existence získaly oblibu mnoha muzikantů. Nový model EHX Nano POG disponuje stejně jako jeho předchůdci příjemným analogovým zvukem s přesným nástupem a vedením tónu a výbornou dynamikou.

Odolná kovová krabička v kompaktním Nano formátu ukrývá inovovaný obvod, který je ovládán trojicí potenciometrů, jenž slouží k nastavení hlasitostních poměrů spodní a horní oktávy a originálního signálu.

Efekt je vybaven dvojicí výstupních konektorů pro efektovaný a čistý signál a nášlapným footswitchem s tichým chodem zapojeným v režimu true bypass. Octaver lze napájet 9V baterií nebo adapterem, který je součástí balení.

EHX Nano POG je dobrou volnou pro kytaristy, klávesisty nebo baskytaristy, kteří uvažují o pořízení kvalitního a jednoduše nastavitelného polyfonního octaveru v malém balení. Cena pro americký trh se pohybuje pod hranicí 200 dolarů. V Evropě se novinka objeví v řádu několika týdnů.

Tagy EHX
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY