Přejít k hlavnímu obsahu
Pavel Bizzaro Pavlík, dělník metalu a specialista přes PR | Foto: archív Pavla Pavlíka
Pavel Bizzaro Pavlík, dělník metalu a specialista přes PR | Foto: archív Pavla Pavlíka
Radek Pavlovič - St, 25.03.2020 - 18:30

Podcast Dělníci kultury: Pavel Pavlík (Obscure Promotion, Brutal Assault)

Sledujete sociální sítě festivalu Brutal Assault? A co z Basinfirefestu? Přišla vám někdy tiskovka od Obscure Promotion? A vnímáte aktuální cvrkot kolem Hentai Corporation a jejich nové desky? Pak jste přišli do kontaktu s prací Pavla Bizzara Pavlíka, který má na starost PR a marketing všeho zmíněného. 

Pavel je dalším hostem pořadu Dělníci kultury, pořadu o lidech, kteří se pohybují v hudebním světě. Nejsou přímo na pódiu, ale bez nich by to zkrátka nešlo. Virová epidemie jim zajistila krušné časy. Jak ohrožuje Covid-19 letní festivalovou sezónu? Jak se na to festivaly mohou připravit? Je nějaká souvislosti mezi letní olympiádou v Tokiu a letními festivaly? A znějí Hentai Corporation jako zapomenutí An Albatross po česku?  

Tagy podcast Frontman.cz Dělníci kultury Pavel Bizzaro Pavlík
Znám lidi, co znají jiný lidi. Miluju svou práci v Aerofilms, píšu pro Headliner a vyrábím hluk v Decultivate, Flowers For Whores a dalších projektech. Svého času jsem dělal produkčního v barvách Obscure Promotion a všemi možnými způsoby promoval festival Brutal Assault. V pravěk...
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY