Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - Ne, 05.01.2020 - 00:01

PA systém HK Audio Polar 10

Společnost HK Audio představila nový kompaktní PA systém Polar 10 se skládací třídílnou konstrukcí a výkonem dvou kilowattů. Model je osazen prémiovými reproduktory, programovatelnou DSP jednotkou, mixerem a bezdrátovým Bluetooth 5.0, což umožňuje jeho využití také pro nejrůznější prezentace nebo audiovizuální aplikace.

Základem je modul vybavený jedním desetipalcovým wooferem s cívkou o průměru 2 palců, koncovým zesilovačem (2000 W) a čtyřkanálovým mixerem s dvojicí XLR/jack mic/line vstupů, nástrojovým kanálem, větví Aux In s RCA konektory, symetrickým XLR výstupem a ovladačem Sub pro filtraci spodních pásem.

Multifunkční potenciometr Master je napojen na DSP procesor (24-bit) s displejem, třípásmovým globálním ekvalizerem se semiparametrickými středy, třemi zvukovými mody Music, Voice, DJ a pamětí pro uložení 5 uživatelských presetů.

Přenos středních a vysokých frekvencí obstarává nasouvací tubus s 6 vertikálně usazenými měniči (6 palců, neodymové magnety), jedním palcovým tweeterem a novým konektivním řešením E.A.S.. Rozměrově identický nástavec umožňuje konfigurovat výšku repro-tubusu. Maximální SPL činí 126 dB, frekvenční odezva se pohybuje v rozsahu 38 Hz – 20 kHz a projekce je dána úhlem 120 stupňů.

Cena kompaktního a flexibilního PA systému HK Audio Polar 10, jehož skelety jsou vyrobeny z kombinace březové překližky a ABS, byla v případě evropského trhu nastavena pod hranici 700 eur. Součástí dodávky je i dvojice polstrovaných nylonových pouzder pro tubusy a subwooferový segment.

Tagy HK Audio HK Audio Polar 10

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY