Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 13.05.2017 - 08:00

Ozzy a Zakk opět spolu

Ozzy a jeho manažerka a manželka Sharon měli vždy čich na výborné kytaristy, ať už to byl tragicky zesnulý Randy Rhoads, jenž měl na začátku osmdesátých let lví podíl na veleúspěšném startu Ozzyho sólové kariéry, zkušený Brad Gillis nebo Jake E. Lee. Ovšem kytaristou, který v Osbournově kapele vydržel nejdelší dobu a stejně jako Rhoads zanechal v Ozzyho tvorbě nesmazatelnou stopu, je Zakk Wylde (vlastním jménem Jeffrey Phillip Wielandt), jenž pod hlavičkou Ozzyho bandu natočil celkem pět studiových a tři live alba.

Wyldea od roku 2009 nahrazoval na koncertech kytarista Gus G, ale podle posledních informací se schyluje k velkému návratu a Zakka s Ozzym opět uvidíme na jednom pódiu. Hudební server blabbermouth.net už dokonce uveřejnil data a místa konání prvních akcí z připravovaného letního amerického turné, kde bude Wylde členem kapely. Fanoušci tak mohou doufat, že se parta ve složení Ozzy – zpěv, Zakk Wylde – kytara, Blasko – basa, Tommy Clufetos – bicí a Adam Wakeman – klávesy, brzy představí i v Evropě.

Tagy humor Ozzy Osbourne Zakk Sabbath
Na Frontmanovi mám na starosti zejména sekci novinek a nástrojovky známých muzikantů. Léta hraju v různých kapelách na kytaru a hru na tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY