Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Outsider: šesté sólové album bubeníka Queen Rogera Taylora

Roger Taylor, bubeník a jeden ze zakládajících členů britské ikony Queen, oznámil přípravy na vydání svého dalšího alba, které ponese název Outsider. Celosvětová premiéra Taylorova v pořadí šestého sólového počinu je naplánována na 1. října a jeho tématem je izolace, což odráží fakt, že vznikalo a bylo průběžně nahráváno od počátku pandemie Covid-19. Album je věnováno „všem outsiderům, těm, kteří se cítí být ponecháni na okraji“.

Taylor oznámil také itinerář propagačního turné po Velké Británii, které se uskuteční v říjnu 2021 a bude mít 14 koncertů. Na šňůře jej podpoří klávesistka Angie Pollock, kytarista Jason Falloon, bubeník Tyler Warren, baskytarista Charlie Jones a klávesista Spike Edney, jenž tento post zastává i u novější sestavy Queen se zpěvákem Adamem Lambertem. Album Outsider by mělo vyjít ve formě CD, dnes opět oblíbeného vinylu a dokonce i na kazetě. Jako první ochutnávkový singl byl vybrán stejnojmenný track doprovázený animovaným klipem.

Tagy Roger Taylor Roger Taylor – Outsider Queen

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY