Přejít k hlavnímu obsahu
redakce -

Odstartoval týden se značkami Roland a Boss, vyrazte na unikátní workshopy

Prodejny Kytary.cz se tento týden otřásají v základech! Od pondělí 11. září do soboty 16. září se prodejna v pražských Modřanech zahalí do produktů značek Roland a Boss. Každý večer budou na návštěvníky čekat tematicky zaměřené workshopy s hvězdnými hosty, kteří vytasí svůj Roland & Boss gear a předvedou, co všechno s ním dovedou. Ať už vás zajímají kytary, klávesy, bicí nebo od každého trochu, tohle bude něco, co nesmíte propásnout. Na všechny workshopy je vstup zdarma.

Hned v pondělí můžete jít s Janem Alešem na workshopu otestovat sílu legendárního synťáku Juno 106 v nové generaci Juno-X. V úterý se společně s Janem Steinsdörferem se svým pianem můžete připravit na světová pódia. Pochybujete ještě, že byste ve svém arzenálu měli mít elektronické bicí? Ondřej Pomajsl vás ve středu uhrane elektronickým beatem a pověnuje se i otázce rozvíjení kreativity při hře. Vše bude demonstrovat na jedné z vlajkových lodí mezi elektronickými bubny Roland VAD507.

Ve čtvrtek dorazí spasitel české kytary Adam Krofian, jehož pedalboard sestavil mýval na pervitinu. Vysvětlí a předvede, jak správně používat kytarové efekty a vytvořit z nich co nejzajímavější zvuky. No a v neposlední řadě v pátek společně s Janem „Ponorkou“ Ponocným můžete ochočit svůj looper. Honzovým smyčkovacím parťákem pro tento workshop bude špičkový kytarový looper Boss RC-500 Loop Station.

Nabitými workshopy, které začínají vždy od 19 hodin, to ale nekončí. Během týdne s Roland a Boss se může každý zákazník, který nakoupí na prodejnách Kytar, zúčastnit velké soutěže o hodnotné ceny. Stačí na pražskou nebo brněnskou prodejnu přijít, nakoupit produkt(y) jakékoliv značky za jakoukoliv sumu, vyplnit tento formulář a pak už jen čekat, zda se na vás usměje štěstí! Slosování proběhne v pondělí 18. a vyhlášení v úterý 19. září 2023 na facebookové stránce Kytary.cz.

Jediný Roland Store v ČR najdete v Kytary.cz

To nejlepší nakonec. V modřanské prodejně v oddělení klávesových nástrojů otevřeli zbrusu novou sekci Roland Store (v ČR je jediný Roland Store právě v Kytarách!). Kdo jste se ještě nedal na víru, tak teď je ta pravá chvíle! Postavili tam totiž hotový chrám plný klávesových ikon a artefaktů značky Roland, které si můžete dle libosti vyzkoušet a před kterými velmi pravděpodobně padnete na kolena. Najdete tu digitální reinkarnace proslulých analogových syntezátorů, bicích automatů, ale i elegantní digitální piana, ze kterých by se na pozadí posadil i samotný Fryderyk Chopin. Modřanský Roland Store má i svého vlastního produktového specialistu, se kterým si můžete domluvit schůzku.

A bonus? V průběhu celé akce navíc platí plošná sleva 10 % na všechny nové nezlevněné produkty značek Roland a Boss. A v rámci speed monitoringu bude po celý den v sobotu 16. září k dispozici Daniel Kundert, specialista značky Roland. Můžete si také přinést vlastní klávesy Roland a probrat s Danem to, na co jste se vždycky chtěli zeptat, ale nevěděli koho.

Více informací o celém týdnu najdete zde.

Tagy Roland boss

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY