Přejít k hlavnímu obsahu
Budeme se bavit o klubové a festivalové scéně a aktuálních problémech, vztazuje ředitelka Nouvelle Prague  | Foto: archiv NP
Budeme se bavit o klubové a festivalové scéně a aktuálních problémech, vztazuje ředitelka Nouvelle Prague | Foto: archiv NP
redakce - Čt, 10.09.2020 - 15:00

Nouvelle Prague akcentuje scénu středoevropskou a hlavně česko-slovenskou

Osmý ročník hudební konference a přehlídky Nouvelle Prague už klepe na dveře. Proběhne ve dnech 30. až 31. října 2020 v prostorách DOX+ v Praze. Pořadatelé zvou na panelovou diskuzi s českými a slovenskými labely, hudebními médii, setkání se zástupci rádií, poukáže na roli brandů v hudebním průmyslu, představí možnosti vícezdrojového financování pro hudebníky i pořadatele akcí, práci producentů nebo současné problémy festivalové a klubové scény a možných řešení.

Organizátoři letos reflektují nelehkou dobu kulturního sektoru a hudební scény. „V době stále narůstajícího počtu showcase festivalů a konferencí ve světě vám tento rok chceme na Nouvelle Prague nabídnout panelové diskuze, workshopy a setkání zaměřené právě středoevropskou a především česko-slovenskou scénu. Letos dáváme největší prostor praktickému vzdělávání a mentorským setkání, které zvýší konkurenceschopnost umělců a akcí na domácím i mezinárodní poli, představí nadějné hudební projekty a zasadí je do kontextu světového dění, budeme se bavit o klubové a festivalové scéně a aktuálních problémech,“ přibližuje program nová ředitelka konference Anna Mašátová. 

Workshopy přinesou orientaci na poli streamovacích služeb a jejich efektivního využívání, tipy a triky z oblasti sociálních sítí pro hudebníky a pořadatele akcí, jak na granty aj. Speed-meetingy, tedy krátké mentorské schůzky, se zaměří na vydávání hudby, booking, management a propagaci hudby.

Zájemci o vystoupení na showcase festivalu se již teď mohou hlásit na www.nouvelleprague.com.

Tagy Nouvelle Prague Nouvelle Prague 2020

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY