Přejít k hlavnímu obsahu
Nejen výjevy jako od Karla Zemana přináší nový klip Dark Gamballe. | Foto: archiv kapely
Nejen výjevy jako od Karla Zemana přináší nový klip Dark Gamballe. | Foto: archiv kapely
redakce - Út, 19.07.2022 - 12:00

Nenapravitelný: Cyberolas pro Dark Gamballe vytvořil vizuální majstrštyk

„Volejte policii, volejte doktory. Mám v hlavě fantazii a někdo mi ji chce vzít. Volejte sanitku, volejte vymítače. Mám těžkou diagnózu, jsem nevyléčitelný snílek,“ zpívá Jiří „Desed“ Sedláček v písničce Nenapravitelný. Skladbu z jejich poslední desky Romance panenky a kladiva nyní o další úroveň výš posunul letitý fanoušek kapely Dark Gamballe, puntičkář a bravurní tvůrce Cyberolas.

Autor videoklipu vytvořil působivou retrospektivní koláž mnoha klipy Dark Gamballe. Ti za všechna ta léta svého fungování disponují už pořádně pestrou škálou klipů, které realizovali s tvůrci jako jsou David Havran Spáčil, Pavel Otevřel, Milan Tie Škrob, Jirka Miškeřík, Jan Strup Vogel, Martin Ferko, Michal Šteflovič a konečně i Cyberolas. Berte tak toto video také jako pozvánku ke zhlédnutí těch předešlých.

„Je třeba si přiznat, že plácnutí jím hozené rukavice na zem zaznělo jako tisíc ukrutných hromů, jinými slovy, klip který vytvořil je vizuální majstrštyk, skok do barevného světa fantazie a v neposlední řadě nádherné, bravurně zvládnuté dílo. Bravo, znamenitě, výborně, děkujeme Mistře!, hýří nadšením frontman kapely a nenapravitelný snílek Desed. Souhlasíme, palec nahoru!

Tagy Dark Gamballe

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY