Přejít k hlavnímu obsahu
Leon -

Nástrojový bezdrátový systém Joyo JW-02

Čínský výrobce Joyo Audio, který se na celosvětovém trhu rychle etabloval díky svým produktům s mimořádně výhodným poměrem cena/výkon, přichází s inovovanou verzí nástrojového bezdrátového systému JW-02, jenž představuje druhou generaci oblíbeného modelu JW-01.

Novinka, sestávající z kompaktního "plug and play" receiveru a transmitteru, se může pochlubit vysokou stabilitou přenosu signálu s minimální náchylností k výpadku, nízkým zkreslením (méně než 0.04 %) a latencí pod hranicí 7 ms.

Na rozdíl od mnoha konkurenčních modelů pracujících na frekvenci 2.4 GHz, funguje JW-02 v pásmu 5.8 GHz, což v určitých ohledech zvyšuje kvalitu signálu bez rušivých interferencí a nadstandardem v této cenové kategorii je také možnost připojit k jednomu vysílači s dosahem cca 20 metrů až čtyři přijímače.

Obě komponenty, vybavené převodníky s rozlišením 24-bit/48KHz, jsou napájeny lithiovým článkem (3.7V, 500 mAh) s výdrží až 5 hodin nepřetržitého provozu, dobíjitelným pomocí DC adapteru, jenž je součástí balení.

Skladný, lehký a jednoduše aktivovatelný systém Joyo JW-02 s frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz lze využít s většinou elektrických nebo elektrifikovaných nástrojů a jeho cena byla v případě amerického trhu nastavena na necelých 100 dolarů, takže volného pohybu na pódiu si budou moci užívat i méně majetní muzikanti.

Tagy Joyo Joyo JW-02

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY