Přejít k hlavnímu obsahu
Leon - So, 09.01.2021 - 08:00

Na krásný vous jedině Petrucciho mast!

V současné marketingem zahlcené době není žádnou výjimkou, když známá kapela či interpret propagují kromě muzikantského gearu také produkty, jež s hudebním průmyslem přímo nesouvisí, ať už jsou to auta, pivo nebo oděvní značky. K endorserům působícím tzv. mimo obor se nově připojil i kytarista John Petrucci, který kývnul na nabídku britského výrobce pánské kosmetiky Captain Fawcett.

Kytarový ekvilibrista a centrála společnosti CF, sídlící v King's Lynn v hrabství Norfolk, společně navrhli signovanou edici John Petrucci 'Nebula', jejíž název odkazuje na jeden z luxusních modelů Petrucciho nástrojové série Music Man Majesty. Kolekce sestává z balzámu a oleje pro výživu a hydrataci vousů plus speciálního vosku na knír.

V případě, že vám na tváři roste něco přinejmenším vzdáleně připomínajícího Petrucciho mužný porost, a navíc jste skalním fandou tohoto excelentního hráče, tak si některou z položek limitované kolekce můžete objednat. Ceny se pohybují od cca 11 liber za Nebula Moustache Wax až po cca 36 liber za velké balení Nebula Beard Oil (50 ml + trsátko Jim Dunlop Nebula). Pokud vás příroda v daném směru příliš neobdařila, tak alespoň mrkněte na reklamní spot Captain Fawcett s muzikou „Made by John Petrucci“.

Tagy John Petrucci
Leon
Ve Frontmanu jsem zodpovědný především za sekci novinek a článků o pódiovém a studiovém gearu známých muzikantů. Léta hraju na kytaru v různých kapelách a tento krásný nástroj také vyučuju.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY