Přejít k hlavnímu obsahu
David Pomahač -

Na kafe s Davidem Pomahačem #112: Tereza Vítů

Tereza Vítů je mladá herečka s poměrně dobře rozběhnutou kariérou. V dubnu ale vydala svou první hudební nahrávku Zůstaň, na které pracovala s hudebníkem a producentem Matějem Belkem, a tak jsme si povídali o tom, proč se chce věnovat hudbě a co nového jí tahle zkušenost přináší.

Rozhovor o cestě k sobě.

Tereza Vítů je česká herečka, která vystudovala herectví na Pražské konzervatoři. Ještě při studiu nastoupila na čtyři roky do angažmá v Jihočeském divadle a od roku 2017 je na volné noze.

 

Sledujte podcast Na kafe s Davidem Pomahačem na Instagramu.

Podcast vzniká s podporou našeho partnera LD Systems, na jehož špičkovou audiotechniku pořad nahráváme. Inovativní výrobky této značky doporučujeme – ať už se jedná o sluchátka, mikrofony, reproboxy, zesilovače, ozvučovací sestavy nebo třeba bezdrátové systémy.

Tagy Na kafe s Davidem Pomahačem Tereza Vítů Matěj Belko Podcast LD Systems David Pomahač

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

David Pomahač | Foto: Tomas Carl Allen
Kytarista a zpěvák. Dříve polovina Kieslowski, hrál jsem také s Martinem Tvrdým, v Bez peří, Houpacích koních, s Xavierem Baumaxou a dalšími. V roce 2020 jsem vydal svou první sólovou desku Do tmy je daleko. Ze křtu desky, který proběhl den před prvním lockdownem, vyšel živák…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY