Přejít k hlavnímu obsahu
David Pomahač -

Na kafe s Davidem Pomahačem #105: Jiří Imlauf

S Jirkou Imlaufem nás spojuje dlouholeté přátelství a také deset let bok po boku v kapele Houpací koně, která se bohužel před třemi lety rozpadla. Zajímalo mě, jak se na to Jiří s odstupem dívá, o čem přemýšlí, kam se jeho tvorba posunula, a také co mu dělá radost.

Rozhovor o odřeninách a Ústí nad Labem.

Jiří Imlauf je hudebník, textař a básník. Třicet let byl leaderem výrazné indie rockové kapely Houpací koně, se kterou má na kontě nespočet koncertů u nás i v zahraničí a vydal jedenáct alb. V současné době se věnuje sólové tvorbě.

Sledujte podcast Na kafe s Davidem Pomahačem na Instagramu.

 

Podcast vzniká s podporou našeho partnera LD Systems, na jehož špičkovou audiotechniku pořad nahráváme. Inovativní výrobky této značky doporučujeme – ať už se jedná o sluchátka, mikrofony, reproboxy, zesilovače, ozvučovací sestavy nebo třeba bezdrátové systémy.

Tagy Na kafe s Davidem Pomahačem Jiří Imlauf Houpací koně David Pomahač Podcast LD Systems

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

David Pomahač | Foto: Tomas Carl Allen
Kytarista a zpěvák. Dříve polovina Kieslowski, hrál jsem také s Martinem Tvrdým, v Bez peří, Houpacích koních, s Xavierem Baumaxou a dalšími. V roce 2020 jsem vydal svou první sólovou desku Do tmy je daleko. Ze křtu desky, který proběhl den před prvním lockdownem, vyšel živák…
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY