Přejít k hlavnímu obsahu
Derryl Jones, foto: Messefrankfurt Exhibition Gmbh - Pietro Sutera
Derryl Jones, foto: Messefrankfurt Exhibition Gmbh - Pietro Sutera
redakce -

Musikmesse nabídne festivalovou atmosféru a opulentní program

Jste aktivní muzikanti? Zajímá váš vše, co se hudebního průmyslu týká? Anebo jen máte rádi hudbu a všechny novinky s ní spojené? Doporučujeme vyrazit na veletrh Musikmesse do německého Frankfurtu nad Mohanem. Akce představí poslední novinky z oblasti hudebních nástrojů a produkce ve dnech 2. až 5. dubna. S Frontmanem na místě ani letos nebudeme chybět.

Pro komplexnost nabídky je veletrh Musikmesse již poněkolikáté spojen s veletrhem Prolight + Sound. Vše potřebné z oboru tak najdete na jednom místě. Musikmesse se současně tradičně koná na místě, kde můžete poslouchat živou hudbu rozmanitých stylů na několika stageích, zkoušet nejkvalitnější hudební nástroje či navštívit zajímavé přednášky a workshopy.

Doprovodný program nabídne nepřeberné množství možností a zajímavostí. Musikmesse se může pyšnit svojí jedinečností také díky Musikmesse festivalu, který navodí festivalovou atmosféru přímo uprostřed frankfurtského výstaviště. Těšit se můžete například na legendu Samyho Deluxe či moderní jazzové spojení Simon Below Quartett.


Nenechte si ujít ani sobotní program, který nabídne Musikmesse Plaza. „Na Musikmesse Plaza se návštěvnický zážitek posunuje na úplně novou úroveň. Návštěvníci nejenom potěší oko nepřeberným množstvím hudebních nástrojů, ale seznámí se i s mnoha dalšími aspekty kreativního byznysu,“ říká jeden z klíčových šéfů frankfurtského veletrhu Michael Biwer.

Akce Musikmesse Plaza představí pět tematických segmentů, mezi kterými si vybere naprosto každý. Těšit se můžete na Instrument Market, kde mohou obchodníci prodávat své výrobky přímo návštěvníkům. Dále pak na Vintage Instruments, ve které bude připravena „Vintage Guitar Show“, na níž může kdokoliv prodávat, kupovat či vyměňovat hudební nástroje.

Více informací o veletrhu naleznete na oficiálních webových stránkách www.musikmesse.messefrankfurt.com.
Vstupenky na veletrh si můžete pohodlně zakoupit online zde.

Yamaha, foto: Messefrankfurt Exhibition Gmbh - Pietro Sutera Cory Henry a Casio, foto: Messefrankfurt Exhibition Gmbh - Pietro Sutera Metal Drum Power, foto: Messefrankfurt Exhibition Gmbh - Pietro Sutera
Tagy Musikmesse Musikmesse 2019

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám prosím vědět na e-mail redakce@frontman.cz.

Redakce
Týmová práce.
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY